www.warsawchallenge.pl inne usługi

Od dawna zajmujemy się wykonywaniem usług dla klientów, dla których piękno i sztuka są istotnymi elementami codziennego życia. Pinakoteka ceniona jest za indywidualne podejście do klienta, obsługę na najwyższym poziomie oraz ofertę, która oprócz ogromnego wyboru ram obejmuje drukowanie obrazów na płótnie oraz innych nośnikach. Ta nowatorska metoda pozwala na wykonanie reprodukcji dzieł, zdjęć i grafik, które uchodzą za wyjątkowo niedostępne. Umożliwia też umieszczenie ich na bardzo dużych powierzchniach.

Pinakoteka
Dane rejestrowe:
majora Słabego 4, 80-298 Gdańsk,
Pomorskie
Numer telefonu: 583 40 60 60
Podgląd strony: www.pinakoteka.pl

Zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób sprawnie nadzorować realizację projektów biznesowych? Mamy dla ciebie fantastyczne rozwiązania! Nie tylko systemy, ale również wdrożenie ERP odkryje przed tobą nowe sposoby działania i kontrolowania biznesu. Dzięki nam zwiększysz skuteczność swojej codziennej pracy.

7milowy sp. z o.o.
Dane rejestrowe:
Krzemowa 1, 62-002 Suchy Las k. Poznania,
wielkopolskie
Numer telefonu: 618 27 77 77
Podgląd strony: www.7milowy.pl

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty urządzeń zapewniającej wydajny i skuteczny monitoring GPS. Dokładamy wszelkich starań aby nasze urządzenia spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze systemy to doskonały sposób by efektywnie zarządzać flotą pojazdów, jest również doskonałym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodów.

TRAKERO
Dane rejestrowe:
Pabianicka 119/131 lokal 21, 93-001 Łódź,
łódzkie
Numer telefonu: 422 98 70 70
Podgląd strony: trakero.pl

Klimatyzacja w ostatnich czasach ma szczególnie wielkie znaczenie. Dlaczego? Odpowiedź zdaje się być naprawdę bardzo prosta. Wentylacja jest koniecznym elementem wyposażenia nowoczesnego biura. Nie rzadko jest tak, iż w najnowocześniejszych biurach nie można korzystać z rozwiązań tradycyjnych, takich jak na przykład wietrzenie za pomocą otwierania okien.

Fresh-Klima Jacek Królikowski
Dane rejestrowe:
Karolkowa 63, 01-197 Warszawa,
mazowieckie
Numer telefonu: 511 93 02 50
Podgląd strony: www.fresh-klima.com.pl

Nagłośnienie imprez to bardzo ważny ich element, bez którego nie można współcześnie zorganizować żadnego eventu. Nasi wykwalifikowani specjaliści poradzą sobie z obsługą największych imprez na terenie Wrocławia. Posiadamy niezawodny sprzęt, który wspaniale sprawdzi się na każdej imprezie: na koncercie pod dachem, czy na artystycznych imprezach plenerowych.

UNISTER SOUND
Dane rejestrowe:
Jana 11, 44-280 Łuków Śląski,
śląskie
Numer telefonu: 509 95 88 07
Podgląd strony: www.unistersound.pl
www.warsawchallenge.pl - 2015