Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Canvas, które od ponad dwudziestu lat zajmuje się wszelkiego rodzaju usługami z zakresu druki oraz poligrafii. To właśnie oni oferują wszystkim swoim klientom plandeki oraz banery o wielkości nawet siedmiuset metrów kwadratowych opatrzone profesjonalnie wykonanymi napisami lub też logiem firmy. Wszystkie ich wyroby produkowane są przy pomocy nowoczesnych drukarek, dzięki czemu każde z zamówień jest wykonywane bardzo szybko i zgodnie z terminem.

CANVAS S.C.
Dane rejestrowe:
Piasecka 158, 21–040 Świdnik,
lubelskie
Numer telefonu: 817 51 71 93
Podgląd strony: canvas.com.pl

Jeżeli chciałbyś wypromować swoją firmę w sposób klasyczny, ale jednocześnie bardzo skuteczny, to koniecznie jeszcze dziś zajrzyj na stronę internetową przedsiębiorstwa Ad Technika, które zajmuje się produkcją świetnych, energooszczędnych neonów, które oświetlą każdy budynek. Rury, z których stworzony będzie napis składają się ze specyficznej mieszaniny gazów, między innymi z argonu oraz ciekłej rtęci, które pod wypływem napięcia emitują bardzo silne światło, które przykuje uwagę każdego przechodnia.

Ad Technika Daria Bartnik
Dane rejestrowe:
Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 267, 05-270 Marki,
mazowieckie
Numer telefonu: 668 32 61 92
Podgląd strony: www.adtechnika.pl

Jeżeli szukają Państwo doświadczonego studia graficznego w Łodzi, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Progressivo. Zajmujemy się projektowaniem reklam oraz materiałów firmowych, które pozwolą każdej marce na zbudowanie solidnego, korzystnego wizerunku. Pozwala to nie tylko na zwiększenie rozpoznawalności firmy, ale także przyciągnięcie wielu nowych klientów i wyrobienie sobie pozycji w branży. Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami, dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Progressivo PSV Sp. z o.o.
Dane rejestrowe:
Brzeźna 14 lok. 3, 90-303 Łódź,
łódzkie
Numer telefonu: 604 94 11 63
Podgląd strony: www.progressivo.pl

Nie jesteśmy zwykłym centrum obsługi. Staramy się naszą codzienną pracą efektywnie wspierać działania zarówno małych firm, jak i rozwijających się korporacji. Jako Contact Center możemy podjąć się umawiania spotkań oraz pośredniczenia pomiędzy Państwa handlowcami, a Klientami. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami przyniesie wiele korzyści.

Centrum Obsługi Biznesu
Dane rejestrowe:
Magdzińskiego 10, 85-111 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Numer telefonu: 801 00 08 05
Podgląd strony: www.e-cob.pl
www.warsawchallenge.pl - 2015